Marķējums–marķēšanas lente

50 mm X 33 m

Līmējams marķējums – marķēšanas lente ir īpaši paredzēta grīdas marķēšanai un brīdinājuma marķējumam tirdzniecības, ražošanas vai noliktavu telpās. Lente ir efektīva alternatīva krāsai, viegli uzklājama un nomaināma, un tās derīguma termiņš ir ilgāks nekā krāsai. Šī brīdinājuma lente ir ātri atritināma, tā stiepjas un lieliski pieguļ pie izliektām virsmām un stūriem. To izmanto strādnieku un transporta virzienu marķēšanai, noliktavu vietu marķēšanai, bīstamu ražošanas zonu marķēšanai, telpu atdalīšanai, kolonnu marķēšanai, barjeru marķēšanai, sporta laukumu marķēšanai u.c.

  • Krāsa: dzeltena/melna.
  • Lentes biezums: 170 mikroni.
  • Izmēri: 50mm x 33m.
  • Norādītie izmēri: platums mm x garums m rullī.

 

Ir centrālajā noliktavā
Pasūtījumus, kuri izveidoti līdz plkst. 15, izsūtam tajā pašā dienā. Piegādes informācija.
Produkta nosaukums Daudz. iepak. Cena pērkot šo daudzumu Pievienot
1 €8,20 €6,78 6 €7,60 €6,28 27 €7,20 €5,95 189 €6,50 €5,37 378
Ir centrālajā noliktavā

50mmx33m, dzeltena/melna

1
€8,50 €7,02
€8,20 €6,78 6 €7,60 €6,28 27 €7,20 €5,95 189 €6,50 €5,37 378

Biežāk izdotie jautājumi

1. Vai iespējams iegādāties preces ierodoties veikalā? Kāds ir veikala darba laiks?

Fiziskajos veikalos atradīsiet gandrīz visas preces, kuras redzat interneta veikalā. Veikalos netradīsiet kancelejas un preces uz pasūtījuma. Interneta veikalā norādītais preču atlikums ir centrālās noliktavas nevis fizisko veikalu. Ja dodaties pēc specifiskas preces, lūdzam pirms tam precizēt zvanot par nepieciešamo daudzumu. Veikalu kontaktinformācija un darba laiks norādīti šeit.

2. Kāda ir piegādes maksa un kāds ir piegādes termiņš?

Piegādes cena ir €3 (ar PVN) visā Latvijā. Pasūtījumus, kuri iesniegti un apmaksāti darba dienās līdz plkst. 15, piegādājam uz 2 darba dienā visā Latvijā. Vairāk informācijas par piegādes noteikumiem atradīsiet šeit.

3. Vai piemērojat atlaides? Esmu juridiska persona, kā pie jums iepirkties?

Mēs esam par pārredzamību, tāpēc uzreiz norādam precīzas cenas un to, cik ietaupīsiet pērkot lielākā skaitā. Nepraktizējam trikus un neizmantojam atlaižu maģiju.
Juridiskās personas iepērkas tieši tāpat, kā citi, vienkārši norēķināšanās solī jānorāda uzņēmuma vai iestādes (ja darbojaties kā individuāls komersants, arī skaitāties kā juridiska persona) rekvizīti.

4. Kāds ir minimālais pasūtāmo preču skaits?

Lielākajai daļai preču, minimālais pasūtāmo preču daudzums ir 1 gab. vai 1 iepakojums. Dažu preču minimālais daudzums ir 5 vai 10 gab., jo pērkot 1 gab. tās ir grūti piegādāt, izmantojot kurjerdienestu, piem. lielās kartona loksnes. Fiziskajā veikalā visas preces pārdodamas pa 1 gab. vai pa iepakojumam. Ja pie preces, stabiņā „Daudzums veikalā” norādīts 1 gab., tas nozīmē, ka prece tiek pārdota pa 1 gabalam. Ja pievienojot preci grozam neizdodas norādīt 1 gab., tas nozīmē, ka šīs preces minimālais daudzums ir lielāks, piem. 10 gab.

5. Kādā veidā iespējams norēķināties par precēm?

Iepērkoties varat norēķināties šados veidos:
  • Internetbankā
  • Ar maksājumu kartēm (kredītkartes un debetkartes)
  • Ar pārskaitījumu
  • Skaidrā naudā vai ar karti kurjeram piegādes brīdī (šis pakalpojums papildu izmaksās €1.50 ar PVN)
  • Skaidrā naudā mūsu veikalā (saņemot preces vai vienkārši iegriežoties tām pakaļ)
  • Atlikts maksājums/kredītmaksājums, tikai time klientiem, kuri ir parakstījuši līgumu.
Vairāk informācijas par apmaksu atradīsiet šeit.