Uzmanību!

Veikals Rīgā līdz novembrim sestdienās nestrādās. Atvainojamies par neērtībām!

Apmaksas veidi

1. Ar bankas pārskaitījumu.

Iepērkoties internetā, automātiski tiks ģenerēta un uz jūsu e-pastu nosūtīta rēķina pavadzīme, kuru varat samaksāt ar bankas pārskaitījumu. Maksājuma vietā norādiet pasūtījuma vai rēķina numuru. Ja maksājumu gribat veikt no citas bankas un vēlaties, ka preces tiktu izsūtītas tajā pašā dienā, uzreiz atsūtiet mums maksājuma apstiprinājuma kopiju uz epastu info@paperseal.lv un jūsu maksājums tiks apstiprināts.

Mūsu bankas rekvizīti:

UAB Supakuota
LT95 7290 0000 1646 7070, Citadele (SWIFT - INDULT2X)
LT95 7300 0101 3653 4382, Swedbank (SWIFT - HABALT22)
LT36 7044 0600 0797 9058, SEB (SWIFT - CBVILT2X)

2. Interneta bankas (Bank Link) un maksājuma kartes:

Ātra un ērta norēķināšanās platforma, izmantojot populārākās bankas un maksājumu kartes:

Maksājuma kartes

 

3. Maksājums kurjeram piegādes brīdī: 

Klienti, kuri izvēlējušies piegādes veidu "Piegāde ar kurjeru", var samaksāt par savu pasūtījumu tā saņemšanas laikā. Kurjers saņems naudu un izrakstīs kases orderi. Šis apmaksas pakalpojums maksā papildus €1.50 ar PVN. Visu ērtību labad, vienmēr lūdzam klientiem norēķināties ar precīzu naudas summu, lai neizveidotos nekādu problēmu.

4. Apmaksa preču saņemšanas brīdī (skaidrā naudā vai ar karti): 

Visiem klientiem, kuri saņem savus pasūtījumus no noliktavas, ir iespēja par tiem samaksāt preču saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar bankas karti. Apstiprinot pasūtījumu, Jūs uz e-pastu saņemsiet standartisko pasūtījumu apstiprinošu vēstuli kopā ar priekšapmaksas rēķinu, un kad preces būs saliktas un sagatavotas saņemšanai - saņemsiet vēl vienu vēstuli ar izmainīto Jūsu pasūtījuma stāvokli. Kad saņemsiet minēto vēstuli, varēsiet atbraukt uz mūsu noliktavu un saņemt savu pasūtījumu, par to samaksājot skaidrā naudā vai ar karti. Noliktavas andrese un darba laiks ir norādīts kontaktu sadaļā.