Par mums

PaperSeal – pretīmnākoša un draudzīga iepakošanas un dekorēšanas materiālu kompānija, kuru vienkārši atradīsiet lielākajā interneta veikalā, kā arī sasniegsiet telefoniski, rakstot uz e-pastu vai apmeklējot veikalu Rīgā. Nav svarīgi vai tikai nesen esat uzsākuši darbību tirdzniecības jomā, jums pieder nišas zīmols vai esat lielāka uzņēmuma pārstāvis – mums svarīgs ir katrs klients. Strādājam ātri, jo visas preces atrodas mūsu noliktavā, tāpēc veikalā tās varēsiet iegādāties uzreiz, savukārt pasūtot ar piegādi - 1 darba dienas laikā. Mums rūp mūsu planēta, tāpēc tiecamies kļūt par 100% ekoloģisku uzņēmumu, un piedāvājam pārstrādātus un viegli pārstrādājamus materiālus. Arī savus klientus iedrošinām atkārtoti izmantot kvalitatīvus iepakošanas materiālus. Mēs esam par atvērtību, tāpēc norādam precīzas cenas, kā arī to, cik ietaupīsiet pērkot vairumā. Nepraktizējam trikus un neizmantojam atlaižu maģiju. PaperSeal radies pateicoties sirsnīgam darbam un vēlmei darīt vēl labāk. Izmēģiniet.

Jūs varat iegādāties preces


INTERNETA VEIKALS

Ātrākais un ērtākais iepirkšanās veids. Visas mūsu preces vienā vietā, reāli noliktavas atlikumi, detalizēti preču apraksti, kvalitatīvi attēli un protams - vienas dienas piegāde. Pastāvīgi investējam labākajā, iespējamā iepirkšanās pieredzē, tāpēc piedāvājam izmēģināt PaperSeal interneta veikalu. Roņa vārds, iepatiksies.


FIZISKIE VEIKALI

Jūsu ērtībām, piedāvājam iepirkties PaperSeal fiziskajā veikalā. Populārākās preces pietiekošos skaitos, pārdevēju konsultācijas un reāli preču paraugi. Garantējam ērtu piegraukšanu, draudzīgu apkalpošanu, norēķināšanos ar kartēm un roņa iecienītāko bezmaksas ūdeni. Veikala adrese un kontakti šeit.

TELEFONISKI VAI PA E-PASTU

Cienām jūsu laiku, ieradumus vai vienkārši principus. Pasūtījumus pieņemam ierastajā veidā. Varat tos iesniegt rakstot uz info@paperseal.lv (darba laikā uz vēstulēm atbildam 1-2 h laikā) vai pa telefonu +371 (238) 86 541.