Piegādes informācija

1. Preču piegāde ar kurjeru:

Piegādes cena ir sākot no €4 (ar PVN) Latvijā un ir atkarīga no kopējā svara. Liela daļa mūsu preču ir apjoma preces (lieli produkti, maza vērtība), savukārt piegādes izmaksas netiek iekļautas produktu cenā, tāpēc aicinām saprast, kāpēc piegāde pie mums maksā nedaudz vairāk nekā esat ieraduši to redzēt citviet internetā. Precīza piegādes cena tiks aprēķināta iepirkumu grozā, ņemot vērā svaru un tilpumu. Ja piegādes cena jums nešķiet loģiska, aicinām preces izņemt mūsu veikalā bezmaksas vai sazinieties ar mums un atradīsim piemērotāko risinājumu.

Preces būs piegādātas nākamajā darba dienā, ja pasūtījums būs veikts un apmaksāts (apmaksai ir jābūt apstiprinātai) līdz plkst. 15:00. Ja pasūtījums būs veikts pēc plkst. 15:00, preces tiks izsūtītas nākamajā darba dienā un tiks piegādātas nākamajā darba dienā pēc izsūtīšanas.

Latvijas teritorijā preces tiek piegādātas ar “Venipak” kurjeriem. Sūtījumi tiek nodrošināti ar izsekošanas kodiem. Sūtījuma ceļu varat ieraudzīt Venipak mājas lapā.

2. Preču saņemšana/iegāde no fiziskajiem veikaliem:

Preču saņemšana/iegāde no PaperSeal veikala Rīgā. Vairāk informācija par adresi šeit.

Pasūtījumi, kuri ir veikti līdz plkst. 15:00 parasti tiek sagatavoti saņemšanai jau nākamajā darba dienā. Kad pasūtījums ir sagatavots saņemšanai, atsūtīsim Jums to apstiprinošu e-pasta vēstuli. Pirms ierodaties, obligāti sagaidiet vēstuli!

Ja preces ir vajadzīgas ātrāk, sazinieties pa telefonu +371 (238) 86 541.

Preces var saņemt: I-IV 9:00-18:00, V 9:00-17:00