Iepakojuma ražošana

PaperSeal sadarbojas ar lielākajiem kartona un kartona iepakojuma ražotājiem. Mūsu specialitāte ir transportēšanas un dekoratīvās kastes. Mēs konsultējam dažādu kartona iepakojuma jautājumos.


Transportēšanas kastes

Standarta transportēšanas kastes Transportēšanas kastes ir paredzētas preču aizsardzībai transportēšanas vai uzglabāšanas laikā. Var izgatavot no dažāda biezuma kartona, dažāda izmēra kastes. Ražojams modelis - transporta kaste ar atlokiem (pēc FEFCO standartiem - amerikāņu tipa kastes ar atlokiem - FEFCO0201). Šim modelim nav nepieciešamas izciršanas štances un citi sagataves darbi.

Ražojot un pārdodot lielu daudzumu kartona iepakojumu, mēs varam piedāvāt pievilcīgas cenas. Klientiem, kuri vēlas pasūtīt nelielu daudzumu ( mazāk nekā 25gab.) individuāla izmēra kastes, iesakām aplūkot mūsu jau izgatavoto un pārdošanā esošo kastu sarakstu, kur varat atrast līdzīga izmēra kastes un piepildīt atlikušo brīvo vietu, piemēram, ar gaisa spilveniem, granulām.

 

 • Iespējama transportēšanas kastes konstrukcija FEFCO0201 (vispopulārākā kartona kastes konstrukcija, salokāma aizlīmējot ar līmlenti).
 • C viļņa 4mm (3 kārtas), B-viļņa 3mm (3-kārtas) vai BC-viļņa 7mm (5 kārtu) kartons.
 • Kartona krāsa ir dabīgi brūna. Iespējama ražošana arī no baltas krāsas kartona.
 • Minimālais pasūtījuma daudzums: 25 gab.
 • Ražošanas un piegādes termiņš: 10 darba dienas no 100% priekšapmaksas.
 • Iespējama apdruka uz kastēm (sietspiede vai fleksogrāfija).

Citas kastes

Papildus standarta transporta kastēm mēs ražojam arī citas FEFCO konstrukcijas kastes. Tās ir dažādas pakomātu, ātri aizveramas, dekoratīvas kastes, kurām nepieciešami iepriekšēji izciršanas darbi. Gan transportēšanas kastes, gan iesaiņojums tiek izgatavots no dažāda kartona, kas ir pieejams dažādos izmēros un modeļos.

 • Ir pieejami dažādi FEFCO kastu konstrukcijas. Ar konstrukcijām var iepazīties ŠEIT.
 • Kastes var būt izgatavotas no dažāda kartona vai mikrogofras.
 • Ražošanas un piegādes termiņš: pirmais pasūtījums līdz  15 darba dienām, atkārtotais pasūtījums līdz 10 darba dienām no 100% priekšapmaksas.
 • Iespējama apdruka uz kastēm (sietspiede vai fleksogrāfija).
 • Minimālais pasūtīto kastu daudzums ir no 500 m2 ražošanā izmantotā kartona (precīzs skaits būs atkarīgs no iesaiņojuma lieluma un tiks aprēķināts individuāli). 

Minimālā kastes daudzuma aprēķina piemērs: 250x200x150 mm, B viļņu 3 mm kartons - 1500 gab;  125x125x125 mm B viļņu 3 mm kartons - 3600 gab.

 • Lai sagatavotu šīs kastes, ir vajadzīgas sagatavošanas izciršanas darbi (izciršanas štances).


Izciršanas štances  (angl.val. Die cutting) - tiek izmantotas individuālu izmēru, specifiskas formas kartona iesaiņojumu ražošanā. Izciršanas štanču cenas sākas no 100 EUR, bet var sasniegt arī līdz 300 EUR +, cena atkarīga no kastes izklājuma perimetra un sarežģītības. Izciršanas štanču izgatavošana ir sarežģīts, roku darba process un katrs gadījums ir individuāls, izciršanas štanču cenā ietilpst arī to uzglabāšanas un sagatavošanas izmaksas.

Izciršanas štances tiek uzglabātas gadu no pēdējā pasūtījuma un tās var izmantot daudzas reizes. Kartona iesaiņojumu, kura izgatavošanai nepieciešamas izciršanas štances, iesakām ražot tad, kad ir nepieciešams specifisks izmērs un modelis, iesaiņojums tiks izmantots nākotnē un tā izmērs nemainīsies. Pretējā gadījumā mēs piedāvājam izvēlēties no plašā, jau izgatavoto kastu klāsta. 


Pasūtījuma veikšanai nepieciešamā informācija:

1. 3 kastu izmēri - garums x platums x augstums mm (vidējie vai ārējie).

2. Kastes veids / FEFCO kods / Kastes makets vai paraugs - ja nav pieejams konkrēts, informācija (īss apraksts), kādu kasti vēlaties.

3. Nepieciešamais daudzums.

4. Vēlamais kartona veids vai iesaiņojamā produkta svars.

5. Ja ir vajadzīgas kastes ar apdruku - Līknes / vektoru drukas fails.

6. Komentārs par apdruku (kastes vietās, kurās nepieciešamā apdruka vai cita papildu informācija).


Pieprasījuma piemērs:

"Meklējam transportēšanas kastes, kuru iekšējie izmēri ir 300x200x100mm, kastē būs apmēram 5 kg, palete būs 5 stāvos, vajadzīga cena par 300 gab un 600 gab."


Ikvienam interesentam, lūdzu, sazinieties uz e-pastu [email protected] vai pa tālruni +371 (238) 86 541.