Aploksnes ar apdruku

Premium gaisa necaurlaidīgās aploksnes tiek izmantotas smalku preču piegādei un pārvadāšanai. Šīm aploksnēm ir tādas pašas īpašības kā burbuļplēvei. Lieliska aizsardzība pret triecieniem, bojājumiem vai skrāpējumiem. Alternatīva kartona kastēm. Laminēts papīrs, kas aizsargā aploksni no saplīšanas, mitruma un izskatās reprezentatīvi. Radiet oriģinālu un drošu iesaiņojumu savai reklāmai.


Vairāk informācijas par polsterēto aplokšņu sietspiedes apdruku : 

 

Cena (bez PVN), (aploksnes nav iekļautas apdrukas cenā). Tās ir jāiegādājas atsevišķi (sortiments)

Daudzums 200 600 1000
1 krāsa €0.50 €0.33 €0.26
2 krāsas €0.77 €0.46 €0.37
3 krāsas €1.05 €0.59 €0.50
4 krāsas €1.31 €0.72 €0.60
  • Maksimālais krāsu skaits apdrukā - 4 (cena ir atkarīga no krāsu daudzuma).
  • Apdruka tiek veikta uz baltas krāsas aploksnēm. Svarīgi: Obligātie iepakojuma marķējumi ir uzdrukāti aploksnes aizmugurē. Tāpēc, plānojot apdruku, pievērsiet tam uzmanību un novērtējiet apdrukas iespējas šajā vietā.
  • Norādītās cenas ir par vienas krāsas apdruku, vienā aploksnes vietā. Piemēram, ja drukai ir nepieciešamas divas krāsas, uz divām aploksnes vietām /pusēm (2 + 2), tiek piemērota 4 krāsu cena.
  • Ražošanas termiņš ir 12 darba dienas no maketa apstiprināšanas dienas. 
  • Tabulā ir norādīta 1 aploksnes apdrukas cena, atkarībā no pasūtāmā daudzuma. Pašu aplokšņu cena tabulā nav iekļauta. Aploksnes jāiegādājās atsevišķi.
  • Tabulā norādītas cenas apdrukai līdz 300cm2 (A5 lapa). Apdrukas lielums tiek aprēķināts pēc absolūtā apdrukas garuma un platuma reizinājuma (mazākais taisnstūris, kurā ietilpst druka). Ja vēlaties pārklāt lielu aploksnes laukumu un Jūsu apdrukas izmērs pārsniedz 300 cm2, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs aprēķināsim drukas cenu.

Spauda ant vokų su oro apsaugaSpauda ant vokų su oro apsaugaSpauda ant vokų su oro apsauga


Ikvienam interesentam lūdzam rakstīt uz e-pastu info@paperseal.lv vai zvanīt pa talruni +371 (238) 86 541.

Veicot pasūtījumu, norādiet drukas izmēru, novietojumu uz aploksnes un atsūtiet vislabākās kvalitātes drukas failu, kāds Jums ir pieejams. Vektora/līknes fails ir nepieciešams tikai daudzkrāsainiem izstrādājumiem.