Piegādes informācija

1. Preču piegāde ar kurjeru:

Piegādes cena ir sākot no €4 (ar PVN) Latvijā un ir atkarīga no kopējā svara. Liela daļa mūsu preču ir apjoma preces (lieli produkti, maza vērtība), savukārt piegādes izmaksas netiek iekļautas produktu cenā, tāpēc aicinām saprast, kāpēc piegāde pie mums maksā nedaudz vairāk nekā esat ieraduši to redzēt citviet internetā. Precīza piegādes cena tiks aprēķināta iepirkumu grozā, ņemot vērā svaru un tilpumu. Ja piegādes cena jums nešķiet loģiska, aicinām preces izņemt mūsu veikalā bezmaksas vai sazinieties ar mums un atradīsim piemērotāko risinājumu.

Latvijas teritorijā preces tiek piegādātas ar “Venipak” kurjeriem. Sūtījumi tiek nodrošināti ar izsekošanas kodiem. Sūtījuma ceļu varat ieraudzīt Venipak mājas lapā.

Svarīga ziņa: mainās pasūtījumu piegādes cena

Jau 1 gadu iepakošanas materiālus un to piegādi cenšamies nodrošināt par zemākajām cenām. Jau no paša darbības sākuma, līdz pat šodienai, piegādes cena bija fiksēta, neatkarībā no tā, kādas preces tika pirktas. Tie kas pirka mazāk - par piegādi pārmaksāja, kas pirka vairāk - maksāja tādu summu, kas salīdzinājumā ar pasūtījuma apjomu, veicināja smaidu sejā.

Tirgojamies ar apjoma precēm (aizņem daudz vietas, bet maksā maz), tāpēc no šī brīža sākam piemērot mainīgo piegādes maksu, kura ir atkarīga no pērkamo preču kopējā apjoma un svara.

Piegādes maksu nevēlamies ierēķināt preču cenā, jo uzskatām, ka tas nav taisnīgi. Preces tirgojam dažādos kanālos, tāpēc vēlamies, lai tās maksātu vienādi - gan pērkot interneta veikalā, gan fiziskajā veikalā. Jaunās piegādes izmaksas sākas no 4€ (ar PVN) un tiek piemērotas pasūtījumiem svarā līdz 20kg vai līdz 0.08m3. Pārsniedzot šo svaru vai apjomu, cena palielināsies atkarībā no Jūsu groza satura t.i., konkrētā pasūtījuma svara un apjoma. Precīzu piegādes cenu vienmēr varat uzzināt un pārbaudīt grozā esošajā kalkulatorā. 

Priecājamies, ka samazinājām piegādes cenu tiem, kas iegādājas preces līdz 20kg svaram un 0.08m3 apjomā. Pat 2/3 visu interneta veikala pasūtījumu nonāk šajā kategorijā, tāpēc šādiem pasūtījumiem piegādes cena tiek samazināta no 5€ uz 4€. Tiem, kas iegādājas preces lielākos apjomos, piegādes cenai nevajadzētu augt vairāk par 10% no kopējās pasūtījuma summas (vidēji 7% no pasūtījuma). Ja pasūtījumam piemērotā piegādes maksa jūs neapmierina, sazinieties ar mums un noteikti atradīsim abām pusēm piemērotāko variantu. Atgādinam, ka visas preces būs pieejamas noliktavā un varēsim tās piegādāt Jums uz nākamo darba dienu. 

2. Preču saņemšana/iegāde no fiziskajiem veikaliem:

Preču saņemšana/iegāde no PaperSeal veikala Rīgā. Vairāk informācija par adresi šeit.

Pasūtījumi, kuri ir veikti līdz plkst. 15:00 parasti tiek sagatavoti saņemšanai jau nākamajā darba dienā. Kad pasūtījums ir sagatavots saņemšanai, atsūtīsim Jums to apstiprinošu e-pasta vēstuli. Pirms ierodaties, obligāti sagaidiet vēstuli!

Ja preces ir vajadzīgas ātrāk, sazinieties pa telefonu +371 (661) 63 268.

Preces var saņemt: I-IV 9:00-18:00, V 9:00-17:00