Piegādes informācija

1. Preču piegāde ar kurjeru:

Piegādes cena ir sākot no €4 (ar PVN) Latvijā un ir atkarīga no kopējā svara. Liela daļa mūsu preču ir apjoma preces (lieli produkti, maza vērtība), savukārt piegādes izmaksas netiek iekļautas produktu cenā, tāpēc aicinām saprast, kāpēc piegāde pie mums maksā nedaudz vairāk nekā esat ieraduši to redzēt citviet internetā. Precīza piegādes cena tiks aprēķināta iepirkumu grozā, ņemot vērā svaru un tilpumu. Ja piegādes cena jums nešķiet loģiska, aicinām preces izņemt mūsu veikalā bezmaksas vai sazinieties ar mums un atradīsim piemērotāko risinājumu.

Preces būs piegādātas nākamajā darba dienā, ja pasūtījums būs veikts un apmaksāts (apmaksai ir jābūt apstiprinātai) līdz plkst. 15:00. Ja pasūtījums būs veikts pēc plkst. 15:00, preces tiks izsūtītas nākamajā darba dienā un tiks piegādātas nākamajā darba dienā pēc izsūtīšanas.

Latvijas teritorijā preces tiek piegādātas ar “Venipak” kurjeriem. Sūtījumi tiek nodrošināti ar izsekošanas kodiem. Sūtījuma ceļu varat ieraudzīt Venipak mājas lapā.

2. Preču piegāde Omniva pakomātā:

Piegādes cena ir tikai €3 (ar PVN) neatkarīgi no pakomāta kastītes izmēra. Mēs varam nosūtīt sūtījumus līdz 30 kg un ne lielākus par 0.09m3 (90l). Dažas preces nevar tikt piegādātas pakomātā, lai arī tās nepārsniedz iepriekš norādītos izmērus, bet tās ir pārāk garas vai pārāk platas lielākajam pakomāta nodalījumam (640x390x380mm).

Šī piegādes metode būs aktīva ''Checkout'' logā tikai tad, kad sistēma aprēķinās, ka jūsu iepirkumu grozs nepārsniedz šos izmērus un ir ievadīts pareizais pasta indekss. Sistēma automātiski piedāvās tuvāko pakomātu, pamatojoties uz jūsu pasta indeksu, taču jūs varat izvēlēties arī jebkuru citu jums ērtu pakomātu. Ja iepirkšanās logā blakus nosūtīšanas metodēm nav pakomāta - tas nozīmē, ka iegādātās preces nevar piegādāt pakomātā (liela izmēra vai svara dēļ).

Preces tiek piegādātas nākamajā darba dienā, ja tās ir pasūtītas un par tām samaksāts (samaksa jāveic) līdz plkst. 14:00. Pasūtot preces vai veicot maksājumu pēc pulksten 14:00, preces tiks nosūtītas nākamajā darba dienā un piegādātas nākamajā darba dienā pēc nosūtīšanas (vai sestdien, ja tās tiek piegādātas piektdien).

3. Preču saņemšana/iegāde no fiziskajiem veikaliem:

Preču saņemšana/iegāde no PaperSeal veikala Rīgā. Vairāk informācija par adresi šeit.

Pasūtījumi, kuri ir veikti līdz plkst. 15:00 parasti tiek sagatavoti saņemšanai jau nākamajā darba dienā. Kad pasūtījums ir sagatavots saņemšanai, atsūtīsim Jums to apstiprinošu e-pasta vēstuli. Pirms ierodaties, obligāti sagaidiet vēstuli!

Ja preces ir vajadzīgas ātrāk, sazinieties pa telefonu +371 (238) 86 541.

Preces var saņemt: I-IV 9:00-18:00, V 9:00-17:00, VI 10:00-15:00.